دسته بندی ها
 • اپ پولی گوگل پلی
  پک فوقالعاده اپ های BARON و VIABET با ارزش بالای 10 میلیون تومان!
  پک فوقالعاده اپ های BARON و VIABET با ارزش بالای 10 میلیون تومان!

  فرصتی باورنکردنیی!!!

  بهترین پک های VIP در گوگل پلی با ارزش بالای 10 میلیون تومان فقط و فقط 100000 تومان تا 1 تیر با 50% تخفیف!!

  پک های BARON و VIABET از شرکت LUNA BET و چند مجموعه ی دیگر ک قیمتشون رو در گوگل پلی مشاهده میکنین.

  همه این پک در یک اپ جمع آوری شده اند. پس فرصت را از دست ندهید. ظرفیت محدود.

  این پک با ارزش بالای 10 میلیون را تا 1 تیر با 50% تخفیف دریافت کنید.

  خیلی از دوستان میپرسند چرا قیمت انقدر زیاده باید در جواب دوستان بگم ک اگ شما بخواهید تک تک این اپ هارو تهیه کنید بالای 10 میلیون هزینه بره و هر کدوم از این اپ ها بالای 1 میلیون قیمتشه ک شما فقط با پرداخت یک دهم از یکی از این اپ ها همه این مجموعه رو توی یک اپ خواهید داشت.خودتون هم میدونید قیمت این پکیج خیلی بیشتر این حرف هاست. پس عجله کنید هم مهلت تخفیف داره تموم میشه هم تعدادش محدوده و بعد ی مدتی فروشش متوقف میشه.

  در صورت هرگونه مشکل و سوال در مورد با محصول با پشتیبانی از طریق تلگرام @mohsenrey ارتباط برقرار نمایید.

  در مورد دوستانی ک پرسیدن چرا سایت شما نماد اعتماد الکترونیکی ندارد و ما چگونه باید اعتماد کنیم :

  پاسخ: همانطور که میدانید سایت من یکی از سایت های زیرمجموعه سایت فایل ۲۴ میباشد file24.ir . آدرس سایت فایل 24 را برایتان نوشتم. اگر به سایتش مراجعه کنید میبینید که خود فایل ۲۴ نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال دارد. همچنین همانطور که قابل مشاهده است فایل ۲۴ دارای گواهینامه SSL یا همان پروتکل امنیتی https نیز میباشد بنابراین تمام اطلاعاتی که کاربران به سیستم سایت بنده که زیرمجموعه فایل ۲۴میباشد میدهند (هر چند که بسیار سطحی هستند) و پرداخت های بانکی و... همه و همه تحت کنترل و حفاظت پروتکل امنیتی SSL انجام میگیرند. خب حالا با خودتان فکر کنید آیا امکان دارد مجموعه معتبری مانند فایل۲۴ اجازه فعالیت به فروشگاه های نامعتبر و بی کیفیت و کلاهبردار را در سیستمش بدهد؟؟ اگر من کارم بی کیفیت بود آیا فایل ۲۴ اجازه فعالیت به من را میداد؟؟ خب خیر! اگر هم میبینید که خود سایت بنده که الان در آن حضور دارید نماد اعتماد الکترونیکی ندارد به این دلیل است که زیرمجموعه های فایل ۲۴ نمیتوانند بطور اختصاصی ازاین موارد استفاده کنند که صد البته لزومی هم ندارد. زیرا خود فایل ۲۴ از این موارد برخوردارمیباشد و تمام فعالیت هایی که در سایت بنده بعنوان زیر مجموعه فایل ۲۴ انجام میگیرد تحت نماد اعتماد الکترونیک و پروتکل https خود فایل ۲۴ انجام میگیرند. یعنی تمام اطلاعاتی که در سایت بنده و در درگاه پرداخت بانکی رد و بدل میشوند در واقع تحت کنترل و حفاظت کامل و مستحکم SSL سرمجموعه اصلی فایل ۲۴ رد و بدل میشوند و احدی به آنها دسترسی ندارد، نه عوامل فایل و نه هیچکس دیگری. خب با این تفاسیر فرض کنید مث ًلا من بخواهم کلاهبرداری کنم و یا ادعا های دروغ در سایتم مطرح کنم و پول کسی را بخورم. خب در این صورت اول از هرچیز فایل ۲۴ به من تذکر جدی خواهد داد تا به درستی فعالیت کنم و حق دیگران را بطور کامل به آنها بدهم. در صورتیکه تذکر فایل۲۴ را جدی نگیرم فروشگاهم را ک ًلا حذف خواهد کرد و از آنجایی که اطلاعات شخصی من را بطور کامل در اختیار دارد بنده را در اختیار قانون قرار میدهد و من توسط قانون مجازات خواهم شد. بنابراین من حتی اگر خودم هم بخواهم نمیتوانم کلاهبرداری کنم!!!!!!! زیرا فایل ۲۴ اجازه نمیدهد. به هرحال امیدوارم شما تصمیم درست را بگیرید...بنده که اصراری ندارم..

  __________________________________

  نکته1 *زمان پاسخگویی پشتیبانی سایت، از 10 دقیقه تا حداکثر 3 روز است. لطفا شکیبا باشید.

  نکته2 *تیم پشتیبانی سایت در روزهای تعطیل رسمی (به علاوه روزهای پنجشنبه) تعهدی بر پاسخگویی ندارد.

  نکته3 *در هنگام خرید دقت داشته باشید که حتما آدرس ایمیلتان و شماره همراه تان را کاملا درست وارد کرده باشید. یعنی حتی یک کلمه از آن را هم اشتباه ننوشته باشید.(توجه داشته باشید که آدرس ایمیل www .ندارد مگر اینکه خودتان در هنگام تشکیل ایمیلتان www .را هم جزو کاراکتر های آدرس ایمیلتان قرار داده باشید. همچنین توجه داشته باشید که کلمه gmail را در ایمیلتان به درستی بنویسید! بعضی ها اشتباه مینویسند و لینک دانلود فایل اپ به ایمیلشان ارسال نمیشود!). بعد از "پرداخت موفق" یک نسخه از لینک های دانلود به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. در صورتیکه بعد از "پرداخت موفق" به هر دلیلی به صفحه لینک های دانلود هدایت نشدید و یا از آن خارج شدید و موفق به دانلود فایل ها نشدید، به ایمیلتان مراجعه کنید و از طریق لینک هایی که به ایمیلتان ارسال شده است اقدام به دانلود کنید.

  نکته4 *فایل هایی که دانلود میکنید با فُرَمت زیپ zip هستند. برای اینکه بتونید بازشون کنید باید از برنامه winrar استفاده کنید . هم نسخه موبایلش موجوده و هم نسخه کامپیوترش.(البته اکثر موبایل ها خودشون این برنامه رو دارند.) استخراج فایل با استفاده از برنامه winrar بسیار راحت میباشد و در حد یکی دو کلیک است ولی در صورتیکه بلد نبودید میتوانید با سرچ کردن در اینترنت به راحتی یاد بگیرید.

  نکته5 *در صورتیکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پیغامی نشان داد و یکی از گزینه های ”Save ”یا ”ذخیره“ یا ”Continue ”یا ”ادامه“ یا امثال اینها در آن پیغام بود، بر روی آن گزینه حتما کلیک کنید تا فرایند خرید کامل شود.

  بعد از پرداخت حتما روی گزینه ”تکمیل فرایند خرید“ کلیک بفرمایید تا خرید شما با موفقیت انجام شود و هیچ نقص و مشکلی در پرداخت شما نباشد.. دقت کنيد در صورتيکه پس از پرداخت در صفحه بانک دکمه سبز رنگ «تکمیل خرید» را کلیک نکنید و به فروشگاه هدايت نشويد خريد شما ناقص ميماند و پرداخت شما بصورت ناموفق انجام میشود و نمیتوانید لینک های دانلود را دریافت و پکیج را دانلود کنید. همچنین در صورتیکه به هر دلیلی (مانند قطع شدن یهویی اینترنت و...) پرداخت و خرید شما بصورت ناموفق انجام شود شما نمیتوانید لینک های دانلود را دریافت و پکیج را دانلود کنید. یعنی مبلغ از حسابتان کم میشود ولی لینک های دانلود را دریافت نمیکنید. در چنین شرایطی مبلغ پرداختی پس از چند روز ( یا نهایتا 72 ساعت) بصورت خودکار توسط سیستم بانکی کشوری به حساب شما بازگشت داده خواهد شد. توجه داشته باشید در اکثر موارد وقتی که مبلغ بصورت خودکار به حسابتان برگشت داده میشود پیامک بانکی برایتان ارسال نمیشود. پس اگر خواستید از بازگشت مبلغ اطمینان حاصل کنید باید موجودی بگیرید. دقت کنید برای خرید اینترنتی شما اطلاعات بانکی خود را در سایت رسمی و معتبر بانک و در محیطی کام ًلا امن وارد میکنید و هیچ احدی هیچ جوره نمیتواند به اطلاعات بانکی شما دسترسی پیدا کند. نه من و نه هیچ کس دیگری. همچنین برای خرید اینترنتی حتما نیاز به رمز دوم (یا همان رمز اینترنتی ویا رمز پویا) کارت بانکی

  دارید که با مراجعه به خودپرداز یا با استفاده از همراه بانک میتوانید این رمز را مشخص کنید. در ضمن با کارت تمامی بانک های کشور میتوانید خرید خود را انجام دهید.

  نکته6 *مسئولیت تایپ اشتباه آدرس ایمیل در موقع خرید برعهده ی کاربران است ، رسیدگی به تمام درخواست ها و پشتیبانی های کاربران بر پایه ثبت بودن خریدشان در سیستم فروش سایت است ، لذا در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت فرمائید و شماره پیگیری خرید را یادداشت فرمایید تا درصورت بروز مشکل ارائه دهید.

  نکته9 *اطلاعات کاربران در هنگام ثبت نام نزد سامانه به صورت محرمانه محفوظ خواهد بود و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد ، سیستم جز اطلاعات سطحی مورد نیاز برای ثبت نام هیچ اطلاعات دیگری را دریافت نمی کند.

  نکته7 *توصیه میشود کاربران در هنگام پرداخت اینترنتی ایمیل خود را نیز وارد نمایند تا یک نسخه از رسید پرداخت را نیز توسط ایمیل دریافت نمایند تا در صورت نیاز به ارائه کد پیگیری و عدم یادداشت کد پیگیری هنگام خرید، بتوانند با مراجعه به ایمیل خویش آن کد پیگیری خرید را ملاحظه نمایند.

  نکته8 *پیگیری خرید های ناموفق و دانلود های ناموفق (احتمالی) منوط به ارائه شماره پیگیری یا ایمیل دقیق (و یا اسم و فامیلی دقیقی که موقع خرید وارد کرده است) از سوی کاربر خریداراست و بدیهی است که در صورت عدم ارائه شماره پیگیری یا ایمیل دقیق (و یا اسم و فامیلی دقیق) خرید، پشتیبانی سایت هیچگونه تعهدی مبنی بر پیگیری خرید و ارائه خدمات به کابر ندارد.


  نکته9 *بعد از پرداخت موفق، لینک های دانلود پک بلافاصله برای شما ظاهر خواهد شد. همچنین یک نسخه از لینک های دانلود به آدرس ایمیلی که هنگام خرید وارد کرده اید نیز ارسال خواهد شد. بنابراین در صورتیکه بعد از پرداخت که لینک های دانلود برای شما ظاهر میشوند به هر دلیلی از صفحه لینک های دانلود خارج شدید، از طریق پیگیری سفارش لینکها رو دریافت کنید

  نکته10 *اگر در فرایند خرید یا هر جای دیگری مشکل یا سوالی برایتان پیش آمد و نیازمند کمک و راهنمایی بودید، به صفحه "تماس با ما" مراجعه کنید

  نکته 11 *پشتیبانی ما موظف است در صورت عدم دانلود موفق کاربر و ارائه کد پیگیری یا ایمیل دقیق خرید موفق (یا اسم و فامیلی دقیق خرید موفق) از سوی کاربر، لینک های دانلود پکیج را توسط تلگرام ظرف مدت حداکثر 72 ساعت ارائه دهد.

  فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

  f7b_vip.zip6.16 MB
  پرداخت و دانلود محصول
  بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
  مبلغ قابل پرداخت : 100,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
  انتقال به صفحه پرداخت
  کسب درآمد از اینترنت با موبایل
  کسب درآمد از اینترنت با موبایل حتما تبلیغ و پکیج ها ی کسب درآمد میلیونی در ماه و ... رو زیاد دیدید اما من هم مثل شما خیلی ...
  کسب و کار تضمینی اینترنتی
  در این فیلم آموزشی به شما یاد میدم چطور با 100 دلار در ماه 60 دلار سود کنید ویا با 1000 دلار در ماه 400 دلار سود کنید ...
  کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی و تست شده
  بسم الله الرحمن الرحیم ((آموزش صفر تا صد کسب درآمد روزانه 1/5 میلیون و 45 میلیون تومان ماهانه، پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته، حلال شرعی، کاملاً واقعی)) ...